LightBox Tabela LedBox ve Lightbox Panolar firma tanıtımınız için son derece etkili ürünlerdir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber eski ışıksız sistemler kaybolmaya başlamış ve son derece etkili olan Light Box Tabela gibi ürünler kullanılmaya başlanmıştır. Light Box Tabela ürünleri son derece kolay kuruluma sahiptir. Işıklı kumaş baskı, kumaşa %200 UV Baskı yapılır. Alacağınız bir Lightbox Paneli, Baskı değişimlerinden etkilenmez ve değiştirilmesi gerekmez. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dekoratif ve reklam amaçlı ürünlerdir. Işıklı tekstil baskı yahut ışıklı tekstil kasa diye de bilinmektedir. Lightbox Fiyatları, ürünlerin kullanım kolaylığı ve kullanım ömürleri göz önüne alındığında son derecede makuldür. Lightbox Fiyatlarını merak ediyorsanız teklif istemeniz yeterlidir. Lightbox Alüminyum Kasa Ürünlerini Evinizde ve İş yerinizde reklam alanı oluşturmak amaçlı kullanabileceğiniz gibi dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Lightbox LedBox Pano ürünlerinde kullanılan baskılar son derecede parlak ve canlıdır. Lightbox Baskısı kumaş üzerine ve UV Baskı olarak yapılır. Lightboxlar için Tekstilbox, Kumaşbox, Ledbox gibi isimler de kullanılmaktadır. Türkiye içerisine kargo seçeneklerimiz mevcuttur. Tekstil Lightbox Fiyat seçeneklerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve En Modern Lightbox Modelleri için Lightboxa özel sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen tıklayınız.

Sık Sorulan Sorular
Lightbox Nedir?
Lightbox kısaca alüminyumdan oluşan ve içindeki ledler sayesinde önünde bulunan kumaşı ve kumaş üstündeki görseli aydınlatan bir tanıtım panelidir.
Lightbox Kullanım Alanları Nelerdir?
Lightboxlar showroom alanlarında, sergilerde, alışveriş mekanlarında, restaurantlarda, havalimanlarında, metrolarda, etkinlik alanlarında ve fuarlarda kullanılabilir. Bunun yanısıra evlerde dekoratif amaçlı da kullanılabilir.
Lightbox mı Diğer Ürünler mi ?
Lightboxlar diğer ürünlere göre çok daha canlı ve parlak ürünlerdir. Diğer ürünlerde olduğu gibi her kampanyadan sonra komple ürünü değiştirmezsiniz. Sadece baskısını değiştirmeniz yeterli olacaktır.
WhatsApp İkonu
×

Aşağıdaki butona tıklayarak, aklınıza takılan tüm soruları bize Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.