The Mobile Zeytinburnu

Projelere geri dön

The Mobile Zeytinburnu şubesi için yapılan tabela + lightbox üretim ve montajı

The Mobile Zeytinburnu şubesi için yapılan tabela + lightbox üretim ve montajı Zemin Lightbox, Duvara sabitlemeye uygun Lightbox, Işıklı uv kumaş baskı Lightbox, Zeminden aydınlatmalı ledbox, Led ışık lightbox

Duvar, Alçıpan vb zeminleri sağlam olan yerlere uygun sabitleme ile kurulan Lightbox çeşididir. Lightboxlarımız şık görüntüsünün yanında ciddi bir reklam albenisi oluşturmaktadır.

Lightbox çeşitli ara malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşur bunlar : PROFİL , APARAT ,LED, TRAFO , KUMAŞ , IŞIKLI KUMAŞ , IŞIKSIZ KUMAŞ , KUMAŞ BASKI Şeklindedir.

Lightbox veya Ledbox güncel reklam dünyasının en etkili ürünlerindendir.

Lightbox, Ledbox, Kumaşbox gibi isimlere sahip olan ürünüzmüzde üretim süreci şu şekilde ilerlemekterdir:

Zemin Lightboxlarda öncelikle: MDF uygun ölçülerde kesilir, LED’ler nizami bir şekilde MDF üzerinde dizilir, Ardından LED soketleri ile birleştirilir, TRAFOMUZ LED’lerin sayısına göre belirlenerek uygun amper ile elektirik tesisatı çekilir, PROFİLLERİMİZ uygun ölçülerde kesilerek MDF ile birleştirilir, Uygun tasarımları ile hazırlanan KUMAŞ BASKI, UV BASKI, IŞIKLI KUMAŞ BASKI, IŞIKSIZ KUMAŞ BASKI hazırlanarak Lightbox profillerine takılır ve kullanıma hazır hale getirilir.