Esprint Reklam ışıklı-ışıksız tabela için çözüm ortağınız..!

Esprint Reklam olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ışıklı tabela tasarım ve montajında en doğru stratejiyi belirliyoruz ve kalite ile hız kavramlarını birleştirerek ideal hizmet anlayışımızı her gün bir adım ileriye götürüyoruz. Her türlü ışıksız - ışıklı tabela ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Kesif
Tasarım
Üretim
Montaj / Teslimat
dark and light

Eskitme Tabela

Eski görünümlü, retro ve otantik olan bu tabela çeşidimiz daha çok özel cafeler, barlar ya da giyim firmaları tarafından tercih edilir.

Totem Tabela

Farkındalık oluşturmak amacıyla kurumsal firmaların, alışveriş merkezlerinin vs. kullandığı tabela modellerinden olan totem tabela yol kenarlarındaki büyük ve şık görüntüsüyle dikkat çeker.

Çatı ve Duvar Tabela

Çatı tabelaları bina üstlerine konulan oldukça büyük,şık ve modern yapılardır. Çevresi açık alanlar için uzak mesafeden görünmesi ve dikkat çekmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Kutu Harf Tabela

Pleksi, alüminyum, krom gibi malzemelerden oluşabilen kutu harf tasarımları tabelalar için oldukça estetik çözümlerdir. Kutu harfler ışıklı olur ve gece de dahil olmak üzere oldukça dikkat çekici ürünlerdir.

Kurumsal Tabela

Esprint Reklam olarak müşterilerimize özel ışıklı-ışıksız tabela,yönlendirme levhaları ve isimlik projelendirmesini, planlamasını ve üretimini yapmaktayız. Ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz.

F Tabela

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hayal gücünün sınırları içerisinde tasarımlar çıkarıp bu tasarımların imalatını ve montajını alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Tabela Nedir? Dikkat Çekici Bir Tabela Nasıl Olmalı?

Tabela; ışıklı, ışıksız ve yerine göre dinamik olabilen, tanıtım ve farkındalık oluşturmak amacıyla kullanılan, yapısında isteğe göre kompozit, pleksi, krom, alüminyum vs çeşitli malzemeler bulunan levhadır. Çeşitli atölyelerde üretilir ve ekiplerce montajı yapılır. Peki doğru tabela nasıl olmalıdır? Tabela ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız?

Doğru kullanılan yaratıcılık, daha fazla satışı daha az harcamayla sağlamalıdır. doğru kullanılan yaratıcılık, söylediğinizi yavanlıktan kurtaracak; onu daha geçerli, daha inandırıcı, daha ikna edici kılacaktır.

Bill Bernbach

Doğru tabela modeli tabela takılacak mekana ve mekanın bulunduğu konuma göre değişiklik gösterecektir. Tabi ki sektör bu işin temelidir. Doğru tabela modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz :) Doğru tabelayı bulmak için öncelikle kendinize sormanız gereken soru "Kimlerin dikkatini çekmek istiyorum?" olacaktır. Hedef kitlenizi doğru belirlediğiniz takdirde işiniz kolaylaşacak ve doğru tabelaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Tabelalar kullanım amacı olarak dikkat çekici olarak tasarlanmak zorundadırlar. Eğer bir mağaza iseniz müşterilerinizin, bir hastane iseniz hastalarınızın bir okul iseniz öğrencilerinizin tabelanızı rahatlık ile seçebilmesi ve anlayabilmesi gerekir. Bu şekilde yapılan bir tabela en doğru tabela olma yolunda koşar adımlarla ilerliyor demektir.

Dikkat çekici bir tasarımı tabelanıza uyguladıktan sonra, tabelanıza yazacağınız bir yazıya ihtiyaç vardır. Unutmayın! Mağazanızın önünden geçen bir insan tabelanıza ortalama olarak 2-4 saniye arasında bakar. Bu süre içerisinde istediğiniz mesajı hedefinize vermeli ve harekete geçmek için ikna etmeye çalışmalısınız. Kullandığınız yazının font ve büyüklüğü seçilebilir ve anlaşılabilir olmalıdır. Burada sadelikten söz etmeden olmaz tabi ki. Sadelik bir reklam tabelası için hem anlaşılır olmak hem de ikna etmek demektir. Karışık ve okunmayan bir tabela yazısı, verilen mesajın anlaşılabilirlik oranını ciddi ölçüde düşürecektir.

dark and light

Tabelanızın taslakları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Peki tabelanızı yaparken hangi malzemeleri kullanmalısınız? Biraz da bu konuya değinelim. Kompozit oyma tabela, pleksi kutu harf tabela, krom delikli kutu harf tabela, eskitme harfler, alüminyum malzemeler vs. bu ve benzeri birçok malzeme tabelanızda kullanılabilir. Burada seçeceğiniz malzeme, tasarımda vermek istediğiniz etki ve canlılık açısından büyük önem arz etmektedir. Tabelacınızdan kullanmak istediğiniz malzeme hakkında bilgi alabilir ve örneklerini görmek isteyebilirsiniz. Esprint Reklam olarak tabelalarınızda kullanılacak malzemeleri en doğru şekilde belirlemenize yardımcı oluyor ve en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Tabela malzemenizi seçtiniz, tabela tasarımınızı yaptınız ve tabelanız üretildi. Geriye kalan tek şey tabelanızın montajını yapmaktır. Tabelacınızın profesyonel ekibi, montajınızı isteğiniz doğrultusunda size anahtar teslim olarak yapacaktır. Tabela üretimi ve istanbul içi tabela tasarım ve imalatı için bizlere ulaşabilir ve takıldığınız her konuda alanında tecrübeli ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz..

Tabela Hakkında

Tabelayı ve tabelacıyı tarif etmek için çok fazla seçenek var. Google'ın bizi bulması için biraz da kendimizi tarif edelim.. Bu alanı Google botlarına ayırdık. Tabela çalışmalarımızı görmek istersen seni buraya alabiliriz :)

Tabelacı

İstanbul Tabela

Reklam Tabelası

Uygun Fiyatlı Tabela

Tabela Fiyatları

Özel Tasarım Tabela

Işıklı Tabela

Ayaklı Tabela

Reklam Tabela İmalatçıları

Reklam Tabela Modelleri

Eskitme Tabela Modelleri

Yönlendirme Tabela

İstanbul Reklam Tabela

Tabela İstanbul

Pleksi Tabela

Banko Arkası Tabela


ve çok daha fazlası...