Dijital Baskı Nedir? Hangi Alanlarda Hizmet Alınabilir?

Dijital Baskı Nedir? Hangi Alanlarda Hizmet Alınabilir?

Dijital Baskı

Dijital baskı birçok alanda kullanılan ve kalitesi ile ön planda olan bir baskı tekniği çeşididir. Özellikle kaliteli ve zengin bir duruşa sahip olduğu için daha çok tercih edilir. Dijital baskı özgün bir baskı tekniği olarak da işlem görür. Dijitalin baskıya hazır hale getirilecek şekilde işlemden geçmesi ve uygulanacak alana zarar vermeden uygulanmasını kapsar. Kumaştan sert alanlara kadar birçok dijital ortamda kolaylıkla uygulanabilir. Her hangi bir kısıtlama veya sınırlama yoktur. Özgün baskı teknikleri arasında geniş bir dağılıma sahiptir. Uzun süreli kullanımlar için de oldukça uygundur. Firmamız her alana rahatlıkla uyguladığı dijital baskı tekniği ile hizmet verir.

Duvar Kağıdı Baskı Tekniği

Kaliteli ve yüksek baskı tekniğine sahip olan duvar kağıdı baskısı ile farkındalıkta ortaya çıkartılır. Dijital baskı ile aşınma veya paslanma gibi bir sorun yaşanmaz. Üstelik dijitalin üzerine yapılacak modelleme de burada ön plana çıkar. Her işçilik için farklı bir teknik gereklidir. Aksi taktirde olumlu sonuç alınamaz. Burada yer alan alanında yetkin olan kişilerce bu işlemler yerine getirilir. Bu konuda en usta eller gerekli işlemi kaliteden taviz vermeden yapar. Kaliteli ve zengin görünümü ile sergilenen bir işçilik modeli mevcuttur. Dijitalin kullanım açısından parlaklığını kaybetmemesi için de ayrıca çaba sarf edilir. Dijitalin bu alanda gelişmiş modeli kullanılır. Üstelik saf metal kullanılarak burada paslanma ya da rengini kaybetmesi de önlenir.

Folyo Baskı ve İşçilik

Folyo baskı için her aşama önem taşır. Dijital baskı için ilk olarak görselin en kaliteli şekilde hazırlanması gerekir. Daha sonra ise uygulanacak zemin üzerine yapılan işleme geçilir. Ancak kumaş gibi yumuşak zemin üzerine daha dikkatli olacak bir işlem uygulanır. Çünkü kumaşın tahriş olması ya da hasara uğraması söz konusudur. Burada uzman bir işçilik sergileyen ekibimiz ile birlikte işlem baştan sona kadar en ufak bir sorun yaşamadan sonuca bağlanır. Bu alanda kaliteli ve uzman bir işçilik söz konusudur. Her alana uygulanan metal baskı tekniği ile yüksek kalite sahip bir işçilik ile tanışabilirsiniz. Burada sadece kumaş değil etiketten folyoya ve duvar kağıdına kadar işlem yapılır.

One Way Vision Baskı

Bu baskı gelişmiş teknolojik bir alt yapı ile yapılır. Burada tamamen teknolojinin alt yapısından yararlanılır. Özellikle gelişmiş bir teknik ortaya konur. Bu teknik ile beraber daha yaratıcı ve ilgi çekici olan bir baskılama ortaya konur. Bu tekniği uygulamak için alanında uzman olmak gerekir. Yaratıcı bir bakış açısı ile bu teknik uygulanmaktadır. Bugün en çok yararlanılan teknik çeşitlerinden birini bu teknik oluşturur. Özellikle modern bir dijital baskı dünyası burada ön plana çıkar. Bu da tekniğin her geçen gün daha çok gelişmesine katkıda bulunur.

WhatsApp İkonu
×

Aşağıdaki butona tıklayarak, aklınıza takılan tüm soruları bize Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.